Nissan Days v Auto Trutnov

Navšivte Nissan Days v Auto Trutnov!

Nevíte které SUV z naší nabídky si vybrat? Zajímá vás v čem spočívá jedinečnost technologií Nissan? Nebo chcete jen vyzkoušet revoluční pohon Nissan e-POWER? Využijte jedinečnou šanci a poznejte aktuální modelovou řadu Nissan a využijte mimořádných akčních nabídek během Nissan Days. Protože květen patří Nissanu!

Navštivte ve čtvrtek, pátek nebo sobotu 16.-18. května 2024 dny otevřených dveří NISSAN DAYS u nás v Auto Trutnov a vyzkoušejte si na vlastní kůži inovovaného zakladatele segmentu crossover Nissan Qashqai ve verzi Mild Hybrid nebo s revoluční technologií pohonu e-POWER. Ohromí tichou a komfortní jízdou, která vás nepřestane bavit. Zjistěte více o aktuálních akčních nabídkách a pořiďte si Qashqai se slevou až 170 000 Kč.
Pro řidiče, kteří hledají pocit luxusu na palubě i za volantem nebo potřebují parťáka, který se nezalekne žádného dobrodružství je tu Nissan X-Trail. Vyzkoušejte během Nissan Days dokonale vyladěné, prémiové SUV, které uspokojí i ty nejnáročnější řidiče. Na vybrané vozy Nissan X-Trail můžete během května využít akční zvýhodnění které u některých verzí dosahuje až 257.000 Kč.

Máte chuť na něco odvážnějšího? Sedněte za volant divočáka coupé crossoveru Nissan Juke s benzínovým nebo hybridním pohonem. A protože osobitý vůz si zaslouží osobitou slevu, přivážíme vám Nissan Juke se zvýhodněním až 100 000 Kč!

 

Pouze v květnu dostanete k nákupu nového vozu Nissan Qashqai, Juke a X-Trail i praktický dárek dle vašeho výběru v hodnotě až 30.000 Kč! Pro více informací navštivte svého prodejce Nissan.