Pojištění

HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ

Po celou dobu trvání leasingové nebo úvěrové smlouvy je povinnost mít vozidlo pojištěno, jak ze zákona (povinné ručení), tak mít i uzavřené havarijní pojištění. Havarijní pojištění je součástí splátek leasingu nebo úvěru, takže Vám zaručujeme fixní sazbu pojistného po celou dobu financování.

Na havarijní pojištění nabízíme zvýhodněné sazby od renomovaných pojišťoven jako je UNIQA, Allianz, Kooperativa a Česká pojišťovna, u kterých si jistě vyberete.

POVINNÉ RUČENÍ

Po celou dobu trvání leasingové nebo úvěrové smlouvy je povinnost mít vozidlo pojištěno, jak ze zákona (povinné ručení), tak mít i uzavřené havarijní pojištění.
Zaručujeme fixní sazbu pojistného po celou dobu financování. U povinného ručení je možná i přefakturace pojistného se zohledněním Vašich bonusů za bezeškodní průběh z předchozího pojištění.

Spolupracujeme s renomovanými pojišťovnami jako je UNIQA, Allianz, Kooperativa a Česká pojišťovna, u kterých si jistě vyberete.

POJIŠTĚNÍ SCHOPNOSTI SPLÁCET

Pojištění schopnosti splácet je produkt, kterým si pojistíte Vaši schopnost splácet leasingové/úvěrové splátky i v případě neočekávaných událostí, majících vliv na Vaši finanční situaci. Pojištění schopnosti splácet je nabízeno ve dvou variantách, Pojištění schopnosti splácet BASIC (dlouhodobá pracovní neschopnost, úplná a trvaná invalidita, úmrtí) a Pojištění schopnosti splácet PREMIUM (navíc obsahuje pojištění proti ztrátě zaměstnání).

POJIŠTĚNÍ GAP A SUPER KASKO

RCI Financial Services, s.r.o. Vám díky produktům SUPER Kasko a GAP nabízí plnou pojistnou ochranu, která odstraní všechny Vaše starosti spojené s možností odcizení vozidla, totální škody v případě havárie nebo zničení vozidla živelnou událostí. Jedinečné podmínky těchto pojistných produktů Vám zajistí dostatek finančních prostředků na nákup nového automobilu tzn. 100% pojistné plnění v prvních 3 letech.

Pojištění GAP nabízíme ve dvou verzích, jako pojištění SUPER Kasko - pojistka 4 v 1 (havarijní pojištění + pojištění GAP + pojištění všech skel bez spoluúčasti + rozšířená asistence s přímou likvidací škod včetně zapůjčení náhradního vozidla) nebo jako samostatné pojištění GAP – doplněk k havarijnímu pojištění.

DOPLŇKOVÉ POJIŠTĚNÍ

Do splátek leasingu i úvěru je možno zahrnout také různé formy doplňkového pojištění :

  • pojištění asistence 
  • pojištění čelního skla 
  • pojištění nákladů na nájem náhrad. vozidla 
  • úrazové pojištění osob 
  • pojištění zavazadel

Spotlight